Calendari PLATA temporada 20-21- PRIMERA FASE - GRUP A

JORNADA 1 (27-09-2020)

SD TEUCRO - UBU SAN PABLO BURGOS

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

HORNEO SPORTING ALICANTE - SANT MARTI ADRIANENC

BARÇA B - CLUB HANDBOL BORDILS

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

JORNADA 2 (04-10-2020)

UBU SAN PABLO BURGOS - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - SD TEUCRO

SANT MARTI ADRIANENC - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

CLUB HANDBOL BORDILS - HORNEO SPORTING ALICANTE

 

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - BARÇA B

JORNADA 3 (11-10-2020)

UBU SAN PABLO BURGOS - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

SD TEUCRO - SANT MARTI ADRIANENC

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - CLUB HANDBOL BORDILS

HORNEO SPORTING ALICANTE - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - BARÇA B

JORNADA 4 (18-10-2020)

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

SANT MARTI ADRIANENC - UBU SAN PABLO BURGOS

CLUB HANDBOL BORDILS - SD TEUCRO

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

BARÇA B - HORNEO SPORTING ALICANTE

JORNADA 5 (25-10-2020)

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - SANT MARTI ADRIANENC

UBU SAN PABLO BURGOS - CLUB HANDBOL BORDILS

SD TEUCRO - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - BARÇA B

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - HORNEO SPORTING ALICANTE

JORNADA 6 (01-11-2020)

SANT MARTI ADRIANENC - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

CLUB HANDBOL BORDILS - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - UBU SAN PABLO BURGOS

BARÇA B - SD TEUCRO

HORNEO SPORTING ALICANTE - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

JORNADA 7 (15-11-2020)

SANT MARTI ADRIANENC - CLUB HANDBOL BORDILS

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

UBU SAN PABLO BURGOS - BARÇA B

SD TEUCRO - HORNEO SPORTING ALICANTE

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

JORNADA 8 (22-11-2020)

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - CLUB HANDBOL BORDILS

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - SANT MARTI ADRIANENC

BARÇA B - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

HORNEO SPORTING ALICANTE - UBU SAN PABLO BURGOS

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - SD TEUCRO

JORNADA 9 (29-11-2020)

CLUB HANDBOL BORDILS - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

SANT MARTI ADRIANENC - BARÇA B

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - HORNEO SPORTING ALICANTE

UBU SAN PABLO BURGOS - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

SD TEUCRO - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

JORNADA 10 (06-12-2020)

UBU SAN PABLO BURGOS - SD TEUCRO

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

SANT MARTI ADRIANENC - HORNEO SPORTING ALICANTE

CLUB HANDBOL BORDILS - BARÇA B

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

JORNADA 11 (13-12-2020)

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - UBU SAN PABLO BURGOS

SD TEUCRO - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - SANT MARTI ADRIANENC

HORNEO SPORTING ALICANTE - CLUB HANDBOL BORDILS

BARÇA B - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

JORNADA 12 (20-12-2020)

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - UBU SAN PABLO BURGOS

SANT MARTI ADRIANENC - SD TEUCRO

CLUB HANDBOL BORDILS - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - HORNEO SPORTING ALICANTE

BARÇA B - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

JORNADA 13 (24-01-2021)

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

UBU SAN PABLO BURGOS - SANT MARTI ADRIANENC

SD TEUCRO - CLUB HANDBOL BORDILS

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

HORNEO SPORTING ALICANTE - BARÇA B

JORNADA 14 (31-01-2021)

SANT MARTI ADRIANENC - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

CLUB HANDBOL BORDILS - UBU SAN PABLO BURGOS

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - SD TEUCRO

BARÇA B - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

HORNEO SPORTING ALICANTE - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

 

JORNADA 15 (07-02-2021)

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - SANT MARTI ADRIANENC

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - CLUB HANDBOL BORDILS

UBU SAN PABLO BURGOS - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

SD TEUCRO - BARÇA B

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - HORNEO SPORTING ALICANTE

JORNADA 16 (14-02-2021)

CLUB HANDBOL BORDILS - SANT MARTI ADRIANENC

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

BARÇA B - UBU SAN PABLO BURGOS

HORNEO SPORTING ALICANTE - SD TEUCRO

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

JORNADA 17 (21-02-2021)

CLUB HANDBOL BORDILS - HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA

SANT MARTI ADRIANENC - ACANOR ATLÉTICO NOVÁS

UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ - BARÇA B

UBU SAN PABLO BURGOS - HORNEO SPORTING ALICANTE

SD TEUCRO - DISICLÍN BALONMÁN LALÍN

JORNADA 18 (28-02-2021)

ACANOR ATLÉTICO NOVÁS - CLUB HANDBOL BORDILS

BARÇA B - SANT MARTI ADRIANENC

HORNEO SPORTING ALICANTE - UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

DISICLÍN BALONMÁN LALÍN - UBU SAN PABLO BURGOS

HANDBOL CLUB PLAYASOL EIVISSA - SD TEUCRO


  • Els 5 primers és classifiquen per fer la fase d'ascens i els 5 darrers per fer la fase de descens
  • en la segona fase només es jugarà contra els equips de l'altre grup i es mantindran els punts dels partits contra els equips del mateix grup
  • Pugen els dos primers de la fase d'ascens i baixen els 5 últims de la fase de descens